Wolne stanowiska

Programista Python (Wilno)

Poszukujemy programisty Python.

Czytaj dalej

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań dot. rozwoju systemu ERP
  • Projektowanie i rozwój nowych rozwiązań
  • Współpraca z zespołem ds. rozwoju IT
  • Wnoszenie wkładu w ogólne projektowanie i rozwój produktu, koncentrując się na jego skalowalności, użyteczności i funkcjonowaniu

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z Pythonem
  • Doświadczenie z Linux OS, PostgreSQL
  • Znajomość HTML, XML, CSS
  • Swoboda pracy w środowisku Agile
  • Doskonała znajomość języka angielskiego
  • Pożądana znajomość JavaScript lub Odoo i doświadczenie w technice programowania Test Driven Development

Co oferujemy

  • Szybko rosnący start-up
  • Partycypację w tworzeniu nowych produktów
  • Ogromne, złożone projekty
  • Profesjonalnych współpracowników i możliwości specjalistycznego rozwoju

Jak złożyć podanie

W przypadku ubiegania się o stanowisko, prosimy o kontakt z Gediminas +370 699 22456, gediminas@focusate.eu

Zapewniamy poufność.